KameraPro

50% ZNIŻKI: przy płatności przy odbiorze

Nowa kamera wideo nagrywająca w rozdzielczości UltraHD nawet w nocy, wykrywająca ruch i raportująca go na telefon komórkowy bez konieczności podłączania przewodów.

Miej oko na cały dom z telefonu komórkowego, nawet gdy nie ma Cię w domu.

Zostało 6 sztuk na rabacie

Jeszcze przez krótki czas obowiązuje 50% zniżka

229 zł

zamiast 459 zł

✅ Szybka wysyłka w ciągu 2-3 dni
✅ Brak przedpłaty
✅ Płatność przy odbiorze

Nowa kamera, która pozwala mieć oko na swój dom, nawet gdy nas w nim nie ma i ostrzega dźwiękiem, gdy wykryje podejrzane ruchy.

Jej sekretem są czujniki podczerwieni, dzięki którym można widzieć w kolorze w nocy i obracać o 360 stopni, aby przenieść ją bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Używany przez rodziny do monitorowania na żywo tego, co się dzieje i zapobiegania kradzieży lub uszkodzeniom domu, ogrodu lub sklepu.

REVIEWS

Robert***

"Po obejrzeniu go w domu kolegi zdecydowałem się go kupić. Doskonały i precyzyjny. Punktualna dostawa."

Franciszek***

"Zamówiłem dla brata. W tej cenie kupiłem też jeden dla siebie. Naprawdę świetna. Nagrywa obrazy, a ja wszystko kontroluję".

Henryk***

"Zamówiłem go, ponieważ chciałem sprawdzić ukryty obszar domu. Teraz jestem bardziej zrelaksowany. Doskonale "

Kacper***

"Dotarła z jednodniowym opóźnieniem, ale muszę przyznać, że jest bardzo precyzyjna i mogę ją dowolnie przesuwać z telefonu komórkowego."

RETAIL

Jeszcze przez krótki czas obowiązuje 50% zniżka

229 zł

zamiast 459 zł

✅ Szybka wysyłka w ciągu 2-3 dni
✅ Brak przedpłaty
✅ Płatność przy odbiorze

Zostało 6 sztuk na rabacie

Wewnątrz opakowania znajdziesz kartkę z wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować w razie jakichkolwiek informacji

Dokończ swoje zamówienie poniżej, aby otrzymać je z 50% ZNIŻKĄ

Płatność przy odbiorze i szybka wysyłka w 2-3 dni


  [dynamichidden ra-9040 id:ra-9040]


  JAK KURIER MOŻE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ?


  GDZIE CHCESZ ODEBRAĆ SWOJE ZAMÓWIENIE?

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak kupić?

  To bardzo proste, wypełnij formularz zamówienia, a przedstawiciel firmy skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i potwierdzić wysyłkę

  Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

  Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy usługę Cash on Delivery, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze do Twojego domu.

  Czy mogę dokonać zwrotu?

  Wewnątrz paczki znajdziesz kartkę z wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować w razie jakichkolwiek informacji. Uwaga: Prosimy o zachowanie oryginalnego opakowania, które będzie potrzebne do ewentualnego zwrotu.

  Jaki jest czas wysyłki?

  Kurier zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu 2-3 dni roboczych.

  Copyright © 2021

  Disclaimer: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach współpracy, dlatego ta strona nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który znajdziesz na naszej stronie. Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek wniosków o refundację lub innych problemów z produktami zakupionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze odwoływać się do oficjalnego sprzedawcy. Zawsze będziemy dostępni, aby pomóc i wspierać Cię.

  Produkty są recenzowane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie możemy zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie może być zatem uznany za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia na tym blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, poinformuj nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.

  Polityka prywatności | Polityka cookies

  error: Fatti tutto da solo copione