TopperPro

Greitas pristatymas ir apmokėjimas pristatymo metu

Naujas dvivietis čiužinys Topper. Pasirūpinkite, kad jūsų čiužinys būtų kaip naujas ir patogus.

Gero nakties miego svarbą, skatindami taisyklingą padėtį miego metu.

Liko 6 vnt. su nuolaida

50 % nuolaida dar galioja trumpą laiką

89 €

vietoj 179,00 €

✅ Greitas išsiuntimas per 1-2 dienas
✅ Jokio išankstinio mokėjimo
✅ Mokėjimas pristatymo metu

Antčiužinys, kuris pagerina miego kokybę, padidina čiužinio komfortą ir suteikia jam naują išvaizdą. Dėl aukštos kokybės audinio jis yra hipoalerginis, pralaidus orui ir atsparus kūno spaudimui, todėl leidžia atsipalaiduoti ir atsigauti. Jis leidžia užtikrinti teisingą transpiraciją, optimalią sąnarių dekompresiją, lydi juosmens juostą ir prisitaiko prie kūno formų.

Naudojamas ir vertinamas dėl patogumo ir, svarbiausia, dėl to, kad už nedidelę kainą turite naują čiužinį.

NUOTRAUKOS

Fabijus D***

"Gražu ir pigu!
Nuo pat pradžių neįtikėtinas komforto jausmas. Rezultatas yra daugiau nei patenkinamas. Puikiai prilimpa prie čiužinio ir tampa vienu. Puikus. Rekomenduoju."

Hana D***

"Užsakytas mano močiutei, kuri turi daug gulėti lovoje. Ji ir šiandien man dėkoja, nes puikiai praleido laiką".

Dijana D***

"Užsisakiau jį, nes nenorėjau keisti savo senojo čiužinio. Puikus rezultatas ir už kelis eurus turiu naują čiužinį. Įspūdingas"

Magdalena C***

"Jis atkeliavo po kelių dienų ir iš karto jį išbandžiau. Patogus šiltas ir jaučiasi, kad miegu daug geriau nei anksčiau. Esu patenkintas."

AFFRECTED

50 % nuolaida dar galioja trumpą laiką

89 €

vietoj 179,00 €

✅ Greitas išsiuntimas per 1-2 dienas
✅ Jokio išankstinio mokėjimo
✅ Mokėjimas pristatymo metu

Liko 6 vnt. su nuolaida

Pakuotės viduje rasite kortelę su visa mūsų kontaktine informacija, kad galėtumėte susisiekti su mumis dėl bet kokios informacijos


  [dynamichidden ra-9040 id:ra-9040]


  KAIP KURJERIS GALI SU JUMIS SUSISIEKTI?


  KUR NORITE GAUTI UŽSAKYMĄ?

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip jį įsigyti?

  Viskas taip paprasta, užpildykite užsakymo formą ir su jumis susisieks įmonės atstovas, kuris atsakys į jūsų klausimus ir patvirtins siuntą.

  Ar galiu mokėti pristatymo metu?

  Taip, jūsų patogumui ir saugumui siūlome apmokėjimą pristatymo metu, galite sumokėti tiesiai kurjeriui, kai jis atvyksta į jūsų namus

  Koks yra pristatymo laikas?

  Paprastai kurjeris pristato per 2-3 darbo dienas

  Autorinės teisės © 2021

  Atsakomybės apribojimas: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami su partneriais, todėl ši svetainė nėra nei gamintojas, nei oficialus kiekvieno produkto, kurį rasite mūsų svetainėje, pardavėjas. Todėl dėl bet kokių prašymų grąžinti pinigus ar kitų problemų, susijusių su šioje svetainėje įsigytais produktais, visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją. Mes visada būsime pasirengę jums padėti ir palaikyti.

  Produktai apžvelgiami informaciniais tikslais: jokiu būdu negalima garantuoti tam tikrų rezultatų, bet kokio rezultato sėkmės tikimybė priklauso nuo kiekvieno kliento. Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis atnaujinamas be jokio periodiškumo.Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu, kaip apibrėžta 2001 m. kovo 7 d. įstatyme Nr. 62.Kai kurie šiame tinklaraštyje esantys vaizdai buvo rasti internete, jei manote, kad jie gali pažeisti jūsų teises, praneškite mums apie tai ir jie bus nedelsiant pašalinti.

  Privatumo politika| Slapukų politika |

  error: Fatti tutto da solo copione