AutofokusAkiniai

Greitas pristatymas ir apmokėjimas pristatymo metu

Nauji akiniai su savaime prisitaikančiais lęšiais leidžia aiškiai matyti bet kokioje situacijoje, nekeičiant akinių.

Liko 6 vnt. su nuolaida

50 % nuolaida dar galioja trumpą laiką

2 GRADUOTOS STIKLINĖS

59 €

vietoj 109,00 €

✅ Greitas išsiuntimas per 2-3 dienas
✅ Jokio išankstinio mokėjimo
✅ Mokėjimas pristatymo metu

Naujieji akiniai su savaime besireguliuojančiais lęšiais užtikrina aiškų ir ryškų matymą, priklausomai nuo to, į ką žiūrite

Paslaptis slypi lęšiuose, kurie automatiškai prisitaiko, kad kiekvienoje situacijoje užtikrintų maksimalų regėjimo komfortą ir kartu apsaugotų akis nuo kenksmingų UV spindulių.

Vokiečiai juos mėgsta, nes jie universalūs, tinka įvairaus amžiaus žmonėms ir gali būti naudojami skaitant, žiūrint televizorių ar kompiuterį, jų nereikia keisti.

NUOTRAUKOS

Nikolai ***

"Užsisakiau juos ir padovanojau porą savo mamai. Ji ir dabar man dėkoja, nes jie veiksmingi. Esame patenkinti pirkiniu."

Vladimir ***

"Nesitikėjau, kad jie atrodys taip gerai!
Lengvi, bet itin tvirti, dabar dirbu kompiuteriu kelias valandas, neskauda galvos. Fantastiška."

Ivan ***

"Po to, kai juos išbandžiau ant kolegės, užsisakiau ir aš. Jie automatiškai fokusuoja viską, ką matote. Tikrai gražu. Ačiū."

Janis ***

"Jie atkeliavo diena vėliau, bet jie labai patogūs ir galiu gerai skaityti dalykus, kurių anksčiau negalėjau. Labai geras kainos ir kokybės santykis."

AFFRECTED

50 % nuolaida dar galioja trumpą laiką

2 GRADUOTOS STIKLINĖS

59 €

vietoj 109,00 €

✅ Greitas išsiuntimas per 2-3 dienas
✅ Jokio išankstinio mokėjimo
✅ Mokėjimas pristatymo metu

Liko 6 vnt. su nuolaida

Pakuotės viduje rasite kortelę su visa mūsų kontaktine informacija, kad galėtumėte susisiekti su mumis dėl bet kokios informacijos

Užpildykite žemiau pateiktą užsakymą ir gaukite jį su 50 % NUOLAIDA

Greitas pristatymas per 1-2 dienas ir apmokėjimas pristatymo metu


  [dynamichidden ra-9040 id:ra-9040]


  KAIP KURJERIS GALI SU JUMIS SUSISIEKTI?


  KUR NORITE GAUTI UŽSAKYMĄ?

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip jį įsigyti?

  Viskas taip paprasta, užpildykite užsakymo formą ir su jumis susisieks įmonės atstovas, kuris atsakys į jūsų klausimus ir patvirtins siuntą.

  Ar galiu mokėti pristatymo metu?

  Taip, jūsų patogumui ir saugumui siūlome apmokėjimą pristatymo metu, galite sumokėti tiesiai kurjeriui, kai jis atvyksta į jūsų namus

  Koks yra pristatymo laikas?

  Paprastai kurjeris pristato per 2-3 darbo dienas

  Autorinės teisės © 2021

  Atsakomybės apribojimas: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami su partneriais, todėl ši svetainė nėra nei gamintojas, nei oficialus kiekvieno produkto, kurį rasite mūsų svetainėje, pardavėjas. Todėl dėl bet kokių prašymų grąžinti pinigus ar kitų problemų, susijusių su šioje svetainėje įsigytais produktais, visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją. Mes visada būsime pasirengę jums padėti ir palaikyti.

  Produktai apžvelgiami informaciniais tikslais: jokiu būdu negalima garantuoti tam tikrų rezultatų, bet kokio rezultato sėkmės tikimybė priklauso nuo kiekvieno kliento. Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis atnaujinamas be jokio periodiškumo.Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu, kaip apibrėžta 2001 m. kovo 7 d. įstatyme Nr. 62.Kai kurie šiame tinklaraštyje esantys vaizdai buvo rasti internete, jei manote, kad jie gali pažeisti jūsų teises, praneškite mums apie tai ir jie bus nedelsiant pašalinti.

  Privatumo politika| Slapukų politika |

  error: Fatti tutto da solo copione