AutoKamera

50% NUOLAIDA ir apmokėjimas pristatymo metu

INTERAKTYVUS GALINIO VAIZDO VEIDRODIS SU PRIEKINE IR GALINE KAMERA.

Įrašinėkite vairuodami ir stebėkite transporto priemonę, kai ji paliekama be priežiūros.

Apsaugokite savo vairavimą, šeimą ir automobilį

Liko 6 vnt. su nuolaida

50 % nuolaida dar galioja trumpą laiką

59 €

vietoj 119,00 €

✅ Greitas išsiuntimas per 1-2 dienas
✅ Jokio išankstinio mokėjimo
✅ Mokėjimas pristatymo metu

Automobilio kamera tvirtinama prie automobilio galinio vaizdo veidrodėlio ir įrašinėja garsą, vaizdo įrašus ir daro didelės raiškos nuotraukas, kuriose užfiksuota viskas, kas vyksta važiuojant.

Ji taip pat turi judesio jutiklį, kuris įsijungia automobiliui pajudėjus, ir plačiakampį iki 170° objektyvą. Dėl naktinio režimo galite įrašinėti ir naktį arba esant blogam matomumui.

Jūsų liudininkas visada pasiruošęs užfiksuoti nesėkmes, avarijas ar automobilio apgadinimus, todėl turėsite aiškų vaizdą apie tai, kas įvyko.

NUOTRAUKOS

Nikolai ***

"Ryškūs vaizdai net naktį.
Naudodami naktinį režimą, ryškius vaizdus galėsite daryti ir naktį. Esu labai patenkintas. Geras pirkinys."

Vladimir ***

"Lengva įdiegti.
Jis tvirtinamas tiesiai prie galinio vaizdo veidrodėlio. Be to, jis nėra gremėzdiškas, o jūs turite didesnį matomumą. Rekomenduoju."

Ivan ***

"Puikus produktas.
Tai papildomas saugumas, kai esate automobilyje, nes jis automatiškai įsijungia, kai tik užvedate variklį, ir įrašo viską, kas vyksta važiuojant. Rekomenduoju."

Janis ***

"Atvyko pavėlavęs vieną dieną, bet praktiškas ir patogus. Mano žmona dabar jaučiasi saugesnė, nes vaizdo kamera viską fiksuoja. Labai geras kainos ir kokybės santykis."

Liko 6 vnt. su nuolaida

AFFRECTED

50 % nuolaida dar galioja trumpą laiką

59 €

vietoj 119,00 €

✅ Greitas išsiuntimas per 1-2 dienas
✅ Jokio išankstinio mokėjimo
✅ Mokėjimas pristatymo metu

Pakuotės viduje rasite kortelę su visa mūsų kontaktine informacija, kad galėtumėte susisiekti su mumis dėl bet kokios informacijos

Užpildykite žemiau pateiktą užsakymą ir gaukite jį su 50 % NUOLAIDA

Greitas pristatymas per 1-2 dienas ir apmokėjimas pristatymo metu


  [dynamichidden ra-9040 id:ra-9040]


  KAIP KURJERIS GALI SU JUMIS SUSISIEKTI?


  KUR NORITE GAUTI UŽSAKYMĄ?

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip jį įsigyti?

  Viskas taip paprasta, užpildykite užsakymo formą ir su jumis susisieks įmonės atstovas, kuris atsakys į jūsų klausimus ir patvirtins siuntą.

  Ar galiu mokėti pristatymo metu?

  Taip, jūsų patogumui ir saugumui siūlome apmokėjimą pristatymo metu, galite sumokėti tiesiai kurjeriui, kai jis atvyksta į jūsų namus

  Koks yra pristatymo laikas?

  Paprastai kurjeris pristato per 2-3 darbo dienas

  Autorinės teisės © 2021

  Atsakomybės apribojimas: šioje svetainėje rekomenduojami produktai parduodami su partneriais, todėl ši svetainė nėra nei gamintojas, nei oficialus kiekvieno produkto, kurį rasite mūsų svetainėje, pardavėjas. Todėl dėl bet kokių prašymų grąžinti pinigus ar kitų problemų, susijusių su šioje svetainėje įsigytais produktais, visada turėtumėte kreiptis į oficialų pardavėją. Mes visada būsime pasirengę jums padėti ir palaikyti.

  Produktai apžvelgiami informaciniais tikslais: jokiu būdu negalima garantuoti tam tikrų rezultatų, bet kokio rezultato sėkmės tikimybė priklauso nuo kiekvieno kliento. Šis tinklaraštis nėra laikraštis, nes jis atnaujinamas be jokio periodiškumo.Todėl jis negali būti laikomas redakciniu produktu, kaip apibrėžta 2001 m. kovo 7 d. įstatyme Nr. 62.Kai kurie šiame tinklaraštyje esantys vaizdai buvo rasti internete, jei manote, kad jie gali pažeisti jūsų teises, praneškite mums apie tai ir jie bus nedelsiant pašalinti.

  Privatumo politika| Slapukų politika |

  error: Fatti tutto da solo copione