OkuliareAutomatickým

50% zľava a platba na dobierku

Nové okuliare so samonastavovacími sklami, ktoré umožňujú jasné videnie vo všetkých situáciách bez nutnosti výmeny okuliarov.

6 kusov stále v predaji

Zľava 50 % platí len krátko

29 €

namiesto 59,00 €

✅ Rýchle dodanie do 2-3 dní
✅ Žiadna platba vopred
✅ Platba pri doručení

Nové okuliare so samonastavovacími sklami, ktoré vám umožnia vidieť jasne a ostro v závislosti od toho, na čo sa pozeráte

Tajomstvo spočíva v šošovkách, ktoré sa automaticky prispôsobujú pre maximálny zrakový komfort v každej situácii a zároveň chránia oči pred škodlivým UV žiarením.

Sú oceňované, pretože sú univerzálne, vhodné pre všetky vekové kategórie a možno ich používať na čítanie, sledovanie televízie alebo počítača bez nutnosti výmeny okuliarov.

RECENZIE

Lukáš G.

"Objednal som si ich a dal som pár svojej matke. Ešte teraz mi ďakuje, pretože sú účinné. S kúpou sme spokojní."

Šimon L.

"Nečakal som, že budú vyzerať tak dobre!
Ľahké, ale mimoriadne pevné, teraz pracujem na počítači niekoľko hodín bez toho, aby ma bolela hlava. Fantastické."

Jakub L.

"Po ich vyskúšaní na kolegyni som si ich objednal aj ja. Automaticky zaostrujú všetko, čo vidíte. Naozaj pekné. Ďakujem."

Natália C.

"Prišli o deň neskôr, ale sú veľmi pohodlné a môžem dobre čítať veci, ktoré som predtým nemohol. Veľmi dobrý pomer ceny a kvality."

OPRAVENÉ

Zľava 50 % platí len krátko

29 €

namiesto 59,00 €

✅ Rýchle dodanie do 2-3 dní
✅ Žiadna platba vopred
✅ Platba pri doručení

6 kusov stále v predaji

V balení nájdete pohľadnicu so všetkými našimi kontaktnými údajmi, aby ste nás mohli kontaktovať pre akékoľvek informácie.

Objednajte si ich nižšie a dostanete ich s 50% ZĽAVOU.

Rýchle dodanie do 2-3 dní a platba na dobierku


  AKO VÁS MÔŽE KURIÉR KONTAKTOVAŤ?


  KDE CHCETE DOSTAŤ SVOJU OBJEDNÁVKU?

  Často kladené otázky

  Ako si kúpiť?

  Stačí vyplniť objednávkový formulár a zástupca spoločnosti vás bude kontaktovať, aby vám odpovedal na otázky a potvrdil dodanie.

  Môžem zaplatiť na dobierku?

  Áno, pre pohodlie a bezpečnosť ponúkame platbu na dobierku. Môžete zaplatiť priamo kuriérovi, keď vám príde domov.

  Aký je čas doručenia?

  Zvyčajne kuriér doručuje zásielky do 2 až 3 pracovných dní.

  Autorské práva © 2023

  Upozornenie: Výrobky odporúčané na tejto stránke sa predávajú prostredníctvom partnerstiev. Preto táto stránka nie je výrobcom ani oficiálnym predajcom každého jedného výrobku, ktorý nájdete na našej stránke. V prípade žiadosti o vrátenie peňazí alebo iných problémov s výrobkami zakúpenými prostredníctvom tejto webovej stránky by ste sa preto mali vždy obrátiť na oficiálneho predajcu. Vždy vám poskytneme radu a pomoc.

  Výrobky sa hodnotia na informačné účely: V žiadnom prípade nemôžeme zaručiť konkrétne výsledky, šance na úspech akéhokoľvek výsledku sa líšia od klienta ku klientovi. Tento blog nepredstavuje noviny, pretože je aktualizovaný bez akejkoľvek periodicity. Preto ho nemožno považovať za redakčný produkt v zmysle zákona č. 62 zo 7.3.2001. Niektoré obrázky v tomto blogu boli nájdené na internete. Ak si myslíte, že porušujú vaše práva, dajte nám to vedieť a budú okamžite odstránené.

  Politika ochrany osobných údajov|Politika používania súborov cookie|

  error: Fatti tutto da solo copione