DronPro

50% ZNIŻKI: przy płatności przy odbiorze

Nowy profesjonalny dron nagrywający i robiący zdjęcia w ultraHD z czujnikami zapobiegającymi upadkowi i stabilizatorem lotu.

Łatwy w pilotażu nawet przez dzieci i młodzież bez doświadczenia.

Zostało 6 sztuk na rabacie

Jeszcze przez krótki czas obowiązuje 40% zniżka

375 zł

zamiast 680 zł

✅ Szybka wysyłka w ciągu 2-3 dni
✅ Brak przedpłaty
✅ Płatność przy odbiorze

Nowy profesjonalny dron, który daje Ci swobodę nagrywania filmów i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości z imponujących kątów, które możesz zapisać i obejrzeć na swoim telefonie komórkowym.

Jego sekretem są czujniki zapobiegające upadkom i przeszkodom, które pozwolą mu na automatyczny lot przy jednoczesnym unikaniu zderzeń, a także stabilizator lotu.

Używany przez Włochów do robienia fantastycznych filmów i zdjęć z innych pozycji niż jesteśmy przyzwyczajeni oglądać.

REVIEWS

Robert***

"Po przetestowaniu go u kolegi postanowiłem sam go kupić. Łatwy do latania. Punktualna dostawa."

Franciszek***

"Zamówiony dla mojego brata. Teraz co wieczór jestem u niego w domu i się nim bawię. Naprawdę świetny. Nagrywa fantastyczne zdjęcia."

Henryk***

"Zamówiłem go, ponieważ chciałem zobaczyć zdjęcia z różnych pozycji. Teraz cały czas bawię się z synem i on szaleje". Rozrywka

Kacper***

"Dotarł z jednodniowym opóźnieniem, jednak muszę przyznać, że daje dużo frajdy i łatwo się nim lata".

RETAIL

Jeszcze przez krótki czas obowiązuje 40% zniżka

375 zł

zamiast 680 zł

✅ Szybka wysyłka w ciągu 2-3 dni
✅ Brak przedpłaty
✅ Płatność przy odbiorze

Zostało 6 sztuk na rabacie

Wewnątrz opakowania znajdziesz kartkę z wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować w razie jakichkolwiek informacji

Dokończ swoje zamówienie poniżej, aby otrzymać je z 40% ZNIŻKĄ

Płatność przy odbiorze i szybka wysyłka w 2-3 dni


  [dynamichidden ra-9040 id:ra-9040]


  JAK KURIER MOŻE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ?


  GDZIE CHCESZ ODEBRAĆ SWOJE ZAMÓWIENIE?

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak kupić?

  To bardzo proste, wypełnij formularz zamówienia, a przedstawiciel firmy skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i potwierdzić wysyłkę

  Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

  Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy usługę Cash on Delivery, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze do Twojego domu.

  Czy mogę dokonać zwrotu?

  Wewnątrz paczki znajdziesz kartkę z wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować w razie jakichkolwiek informacji. Uwaga: Prosimy o zachowanie oryginalnego opakowania, które będzie potrzebne do ewentualnego zwrotu.

  Jaki jest czas wysyłki?

  Kurier zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu 2-3 dni roboczych.

  Copyright © 2021

  Disclaimer: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach współpracy, dlatego ta strona nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który znajdziesz na naszej stronie. Dlatego też, w przypadku jakichkolwiek wniosków o refundację lub innych problemów z produktami zakupionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze odwoływać się do oficjalnego sprzedawcy. Zawsze będziemy dostępni, aby pomóc i wspierać Cię.

  Produkty są recenzowane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie możemy zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie może być zatem uznany za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia na tym blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, poinformuj nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.

  Polityka prywatności | Polityka cookies

  error: Fatti tutto da solo copione